Alpha Hookah Beat: крутий міні-кальян та щипці до кальяну Alpha Hookah Cyber

Час прочитання: 4 хв. 36 сек.

Alpha Hookah Beat1604316730

Ця стаття допоможе більш детально розібрати міні кальян Alpha Hookah Beat і щипці до кальяну Alpha Hookah Cyber, щоб краще зрозуміти всі їхні переваги. Тому не будемо відтягувати й відразу розпочнемо.

Виробництво кальяну Alpha Hookah Beat

Походить кальян Alpha Hookah Beat із Росії, а саме з Санкт-Петербурга. Варто зазначити, що даний бренд вже давно всім відомий, при цьому далеко за межами Росії та України. Сам кальян, який ми розглядаємо продуманий до самих дрібниць, він практично ідеальний.

Для виробництва кальяну використовується нержавіюча сталь в поєднанні з німецьким поліацеталем. Основа кальяну має багато отворів, які роблять тягу максимально легкою, що особливо важливо для невеликих по розміру кальянів. При цьому в основі вже немає звичних для всіх кульок, вони тепер в накладці, що і є фішкою даного приладу. Але особливу увагу слід звернути саме на накладку, де в процесі продування кульки підіймаються вгору. Повірте, це неймовірне і ще таке незвичне для нас видовище.

Накладка шахти також має особливе гравіювання, яке в черговий раз повторює те, що для виробника цього приладу важливо цілком все. А що стосується дифузору, то його можна використовувати за бажанням. Доповнює кальян шланг з конектором на магнітах і не менш привабливе блюдце з гравіюванням. До того ж блюдце досить важке, має трішки зігнуті краї, які не дають попелу з вугіллям можливості випадати й розвіюватися.

А тепер про мундштук – він також нереально стильний. Його добре утримувати в руці, аксесуар ні в якому разі не випаде, так що куріть кальян максимально зручно. І що дійсно приємно, цей гарний міні кальян відразу пропонується разом з колбою, яка йде в комплекті.

Шахта, блюдце й мундштук Alpha Hookah Beat

Як пакують кальян Alpha Hookah Beat

Компанія Alpha Hookah одна з небагатьох, хто дуже і дуже дбайливо відноситься до своїх кальянів і турбується про їх пересилку. Відповідно до цього кальян пакують в коробку, де є примітка, що це скло. При цьому всередині коробки є "футляр", на який потрібно звернути особливу увагу. Чому? Тому що він мега крутий і дає можливість транспортувати кальян відразу зібраним. До того ж кальян можна постійно переносити в такому кейсі, використовуючи його як рюкзак чи сумку.

Alpha Hookah Beat пакування

Характеристики кальяну Alpha Hookah Beat

Кальян відноситься до низьких за розміром і має висоту 35 см, внутрішній діаметр шахти 11 мм, діаметр блюдця 17 см. Комплектація кальяну складається з таких складових: шахта, шланг з мундштуком, блюдце, дифузор, колба, конектор для шлангу і набір ущільнювачів.

Alpha Hookah Beat в роботі

Завдяки тому, що кальян має дійсно ідеальний вигляд, де всі його елементи добре продумані, він такий же ідеальний в роботі. Використовуючи його, Ви отримаєте легку тягу, яку за бажанням можете змінити на класичну. Система продувки дозволить продути пристрій одним видихом. Доглядати за кальяном легко і просто. А він у свою чергу віддячить Вам своєю довгою службою.

Щипці Alpha Hookah Cyber Tongs

Кожен курильний прилад повинен мати щипці для кальяну. Цей аксесуар допоможе Вам більш комфортно і зручно працювати з вугіллям, дотримуючись всіх правил безпеки. А що стосується щипців Alpha Hookah Cyber, то повірте, окрім практичності й комфорту Ви отримаєте дійсно якісний, оригінальний аксесуар, який досить чітко підкреслить весь стиль Вашого кальяну.

Щипці Alpha Hookah Cyber

Дані щипці для вугілля кальяну зроблені з високоякісного матеріалу, вони мають зручну форму, продумані кінчики, які не дають вугіллю можливості випадати. Довжина щипців майже 24 см, вони не випадають з рук, не натирають пальці й просто тішать око своїм виглядом, що не менш важливо.

Пакування щипців виканоне з картону, також є внутрішній тканинний мішечок, що дозволить їх більш зручно зберігати у майбутньому.

Висновок – кальян Alpha Hookah Beat і щипці Alpha Hookah Cyber це завжди крутезний вибір!!!

Кальян Alpha Hookah Beat і щипці Cyber

Якщо Ви ще не бачили наш огляд невеликого кальяну від бренду Alpha Hookah, подивіться в цій статті Alpha Hookah Model X - невеликий та кріпкий.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогодні ми розглянемо не просто тютюн, а дуже насичений, димний та ароматний тютюн. Тому не...
Тютюн
WOW!
Як обрати тютюн для кальяну? Де саме його придбати й т. і. – ці всі запитання часто...
Аксесуари
WOW!
Кожна чаша для кальяну – це свого роду його особиста родзинка. І, завдяки тому, що на...