Alpha Hookah Kappa — Space X: космічний кальян

Час прочитання: 4 хв. 29 сек.

Alpha Hookah Kappa Space X1594651866

В цій статті ми поговоримо про кальян Alpha Hookah KappaSpace X і мелясопоглинач Alpha XR. Також допоможемо зрозуміти відмінності даної моделі кальяну від Model X.

Виробництво Alpha Hookah Kappa

Компанія-виробник кальяну виходить із Петербурга. Це відомий бренд, який характеризується з найкращої сторони. Саме ця модель його кальяну перейняла у свого попередника Model X продувку і візуальну форму накладки для шахти.

В якості основного матеріалу використовувався анодований алюміній і нержавіюча сталь. Ці метали не бояться негативної дії вологи, через те, що не піддаються їй. Кожен пристрій, включаючи кальян Alpha Hookah Kappa — Space X має гарантію виробника.

Комплектація Alpha Hookah Kappa:

  • шахта – зроблена із нержавійки, має висоту 55 см;
  • шланг – із силікону;
  • мундштук;
  • набір ущільнювачів – для колби і чаші;
  • конектори для чаші і шлангу – з нержавійки;
  • дифузор;
  • блюдце – має чорний матовий окрас;
  • колба – форма каплі;
  • основа і накладка для шахти – із анодованого алюмінію.

Шахта Alpha Hookah Kappa

Конектор Alpha Hookah Kappa

Пакування Alpha Hookah Kappa

Ваш кальян прибуде цілий і неушкоджений, тому що має надійне пакування. Коробка чорного кольору має в середині поролон. Кожен елемент кальяну добре фіксується. Також виробник додає до коробки лист-привітання. А саму коробку можна використовувати для транспортування пристрою в майбутньому.

Кольори Альфа Хука Каппа

Окрас кальяну порошкоподібний, що допомагає приладу зберігати свій товарний вигляд впродовж всього терміну експлуатації кальяну. На сьогодні є нові кольорові рішення окрасу: Space X, Joker, Breeze та інші. Особливістю також є те, що колір міняється при зміні денного світла на нічне. Саме Alpha Hookah Kappa — Space X іде з коричневим відтінком, але при зміні освітлення стає синьо-фіолетово-розовим кольором. Ефект виходить неймовірно «потрясним».

Кольорова гамма

Куріння з Alpha Hookah Kappa

Як згадувалося вище, дана модель кальяну прототип Alpha Hookah Model X. Якщо тютюн відрізняється малою кількістю диму, то в Kappa дим до блюдця може не дотягнути. Але, використовуючи більш димний тютюн, то ефект пречудовий – дим виходить густим і розбивається в різні сторони. Сама висота кальяну Kappa більша ніж в Model X, що грає роль для кальянних закладів. Якщо поставити поруч обидва кальяни, то різниця буде більш помітною.

Що стосується тяги, то Kappa відрізняється більш легкою і комфортною тягою. Але сам візуальний вигляд кальянів однаково ідеальний, всі елементи чіткі, рівні і якісні. Герметичність з’єднання дотримана однаково. Сам магніт в конекторі прикривається ковпаком, що не дає йому окислитися і псуватися. Вставляти чи виймати його легко і зручно. Що стосується конектору для чаші, він універсальний. Кожна чаша з ним герметично та надійно кріпиться. До комплекту Kappa входять і ущільнювачі. Кальян досить таки зручний у використанні.

Для того щоб колба з шахтою залишалися чистими, краще купити меласопоглинач Alpha XR. Це невеликий оригінальний ззовні пристрій, який чудово виконує свою функцію. До того ж він підійде як до Kappa, так і до Model X.

Меласопоглинач Alpha XR

Alpha Hookah Kappa vs Model X

Ну що ж, перше, що впадає в очі – довга шахта Kappa, що для деяких курців виглядає як перевага. Сама накладка на Kappa має більш складний вигляд і конструкцію. Дим в Kappa виглядає сильнішим, але це залежить від забивки. Продувка в обох варіантах пристроїв однакова – доверху. Дифузор присутній там і там, але сам конектор в Kappa самий новий і удосконалений. Блюдця схожі, меласопоглинач однаковий. Не зважаючи на майже однакову ціну, Kappa виглядає більш престижно і дорого.

Alpha Hookah Kappa

Висновок по Alpha Hookah Kappa

В будь-якому випадку, кальяни Alpha Hookah – це якісні пристрої, які користуються популярністю на кальянному ринку. За них варто платити ту ціну, вона себе виправдовує на всі 100%. Для тих хто шукає модний, стильний і ефектний пристрій, то Alpha Hookah Kappa буде попаданням в ціль!

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Поради
WOW!
Кожен початковий курець цікавиться тим, скільки забивати тютюну в чашу кальяну. І варто...
Тютюн
WOW!
Всім привіт! Ця стаття присвячується легким видам тютюну для кальяну, тому що багато хто...
Вугілля
WOW!
Вугілля WUGIL - це той вид вугілля, для виробництва якого використовується волоський горіх, а...