Alpha Hookah Kappa — Space X: космічний кальян

Час прочитання: 4 хв. 29 сек.

Alpha Hookah Kappa Space X1594651866

В цій статті ми поговоримо про кальян Alpha Hookah KappaSpace X і мелясопоглинач Alpha XR. Також допоможемо зрозуміти відмінності даної моделі кальяну від Model X.

Виробництво Alpha Hookah Kappa

Компанія-виробник кальяну виходить із Петербурга. Це відомий бренд, який характеризується з найкращої сторони. Саме ця модель його кальяну перейняла у свого попередника Model X продувку і візуальну форму накладки для шахти.

В якості основного матеріалу використовувався анодований алюміній і нержавіюча сталь. Ці метали не бояться негативної дії вологи, через те, що не піддаються їй. Кожен пристрій, включаючи кальян Alpha Hookah Kappa — Space X має гарантію виробника.

Комплектація Alpha Hookah Kappa:

  • шахта – зроблена із нержавійки, має висоту 55 см;
  • шланг – із силікону;
  • мундштук;
  • набір ущільнювачів – для колби і чаші;
  • конектори для чаші і шлангу – з нержавійки;
  • дифузор;
  • блюдце – має чорний матовий окрас;
  • колба – форма каплі;
  • основа і накладка для шахти – із анодованого алюмінію.

Шахта Alpha Hookah Kappa

Конектор Alpha Hookah Kappa

Пакування Alpha Hookah Kappa

Ваш кальян прибуде цілий і неушкоджений, тому що має надійне пакування. Коробка чорного кольору має в середині поролон. Кожен елемент кальяну добре фіксується. Також виробник додає до коробки лист-привітання. А саму коробку можна використовувати для транспортування пристрою в майбутньому.

Кольори Альфа Хука Каппа

Окрас кальяну порошкоподібний, що допомагає приладу зберігати свій товарний вигляд впродовж всього терміну експлуатації кальяну. На сьогодні є нові кольорові рішення окрасу: Space X, Joker, Breeze та інші. Особливістю також є те, що колір міняється при зміні денного світла на нічне. Саме Alpha Hookah Kappa — Space X іде з коричневим відтінком, але при зміні освітлення стає синьо-фіолетово-розовим кольором. Ефект виходить неймовірно «потрясним».

Кольорова гамма

Куріння з Alpha Hookah Kappa

Як згадувалося вище, дана модель кальяну прототип Alpha Hookah Model X. Якщо тютюн відрізняється малою кількістю диму, то в Kappa дим до блюдця може не дотягнути. Але, використовуючи більш димний тютюн, то ефект пречудовий – дим виходить густим і розбивається в різні сторони. Сама висота кальяну Kappa більша ніж в Model X, що грає роль для кальянних закладів. Якщо поставити поруч обидва кальяни, то різниця буде більш помітною.

Що стосується тяги, то Kappa відрізняється більш легкою і комфортною тягою. Але сам візуальний вигляд кальянів однаково ідеальний, всі елементи чіткі, рівні і якісні. Герметичність з’єднання дотримана однаково. Сам магніт в конекторі прикривається ковпаком, що не дає йому окислитися і псуватися. Вставляти чи виймати його легко і зручно. Що стосується конектору для чаші, він універсальний. Кожна чаша з ним герметично та надійно кріпиться. До комплекту Kappa входять і ущільнювачі. Кальян досить таки зручний у використанні.

Для того щоб колба з шахтою залишалися чистими, краще купити меласопоглинач Alpha XR. Це невеликий оригінальний ззовні пристрій, який чудово виконує свою функцію. До того ж він підійде як до Kappa, так і до Model X.

Меласопоглинач Alpha XR

Alpha Hookah Kappa vs Model X

Ну що ж, перше, що впадає в очі – довга шахта Kappa, що для деяких курців виглядає як перевага. Сама накладка на Kappa має більш складний вигляд і конструкцію. Дим в Kappa виглядає сильнішим, але це залежить від забивки. Продувка в обох варіантах пристроїв однакова – доверху. Дифузор присутній там і там, але сам конектор в Kappa самий новий і удосконалений. Блюдця схожі, меласопоглинач однаковий. Не зважаючи на майже однакову ціну, Kappa виглядає більш престижно і дорого.

Alpha Hookah Kappa

Висновок по Alpha Hookah Kappa

В будь-якому випадку, кальяни Alpha Hookah – це якісні пристрої, які користуються популярністю на кальянному ринку. За них варто платити ту ціну, вона себе виправдовує на всі 100%. Для тих хто шукає модний, стильний і ефектний пристрій, то Alpha Hookah Kappa буде попаданням в ціль!

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
Кожен кальян має такий резервуар як чаша. Саме вона призначається для тютюну, де він буде...
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми будемо розглядати тютюн бренду «Fairytale Mist», який пропонує...
Тютюн
WOW!
Так, бренд Cobra не перестає дивувати своїх прихильників, випускаючи нову лінійку тютюну...