Alpha Hookah Model X - невеликий та кріпкий

Час прочитання: 3 хв. 55 сек.

AH Model X1597768835

Модель кальяну Alpha Х є новинкою 2018 року. Але як тоді, так і зараз цей прилад досить затребуваний серед курців, особливо тих, хто любить подорожувати разом з кальяном. Його практичні параметри в 40 см не заберуть багато місця і дозволять кальяну зробити будь-який відпочинок більш різноманітним і повноцінним. Особливістю цієї моделі є її унікальна продувка, коли поширення диму спостерігається по блюдцю кальяну. Для виробництва самої шахти використовувалася сталь і анодований алюміній, мундштук так само зі сталі, а блюдце має фірмове гравіювання. Такий пристрій прослужить своєму власникові досить довгий час, як слід виконуючи своє призначення. При цьому, незважаючи на компактність, використовувати його можна не тільки вдома, але і в кальянних закладах.

Нюанси виробництва Alpha Hookah Model X

Сама компанія родом із Росії та заснована в 2015 році. Її діяльність починалася не з виробництва готових кальянів, а з покриття колби і шахти спеціальною фарбою (порошковою). Але через деякий час, під цим брендом почали випускатися оригінальні і несхожі на інші типові прилади кальяни.

Сам виробник прагне бути першим і не хоче втрачати своїх лідируючих позицій. Таким чином, в ході виробництва увага приділяється кожній дрібниці кальяну, включаючи блюдце і мундштук.

Комплектація і упаковка

Кальян пропонується в спеціальній коробці з ручкою, де всі його складові добре фіксуються і не бовтаються, не ушкоджуються. Сама коробка спрощує транспортування приладу, роблячи її більш безпечною для кальяну.

У комплекті Alpha Hookah Model X крім сталевої шахти йде оригінальне в оформленні блюдце, яке має досить великий діаметр, силіконовий шланг пристойної довжини, ущільнювачі і мундштук. На основі приладу можна побачити букву «Х», що символізує модель кальяну.

Комплектація Model X

Характеристика кальяну Альфа Хука Модель Ікс:

  • сталева трубка - вона не просто прослужить довго і якісно, ​​але і не допустить прояву корозії і окислення;
  • верхня частина шахти, що має отвори для продування зроблена з анодованого алюмінію, покритого тієї самої порошковою фарбою;
  • занурювана частина шахти має довжину в 185 мм, а видима - 160 мм;
  • кальян може похвалитися знімним дифузором, що спрощує тягу, як і сам діаметр шахти в 16 мм;
  • наявність магнітних конекторів, що мають діаметр 14 мм;
  • унікальна продувка;
  • основа шахти з поліацеталя.

У підсумку, курити такий кальян легко і комфортно, що оцінить навіть самий упереджений курець.

Відпочинок з кальяном Alpha Hookah Model X

Експлуатація Alpha Hookah Model X

Модель кальяну дуже сподобалася багатьом курцям, які вибирають її не тільки для себе особисто, а й для своїх закладів. Наявність в ній унікальної продувки робить процес куріння комфортним і по-особливому зачаровує. Дим виходить біля блюдця, за яким і поширюється, розсіюючись в повітрі. Сам кальян відрізняється своєю стійкістю, дозволяючи спокійно курити його і не хвилюватися за цілісність приладу. Магнітні конектори в свою чергу запобігають вислизання шланга з конструкції, що так само важливо для комфортного куріння. А наявність змінного дифузора дає можливість регулювати тягу, роблячи її під переваги кожного курця.

Вертикальна продувка AH Model X

Купити Alpha Hookah Model X варто всім, хто цінує компактність, оригінальність, високі курильні показники. І все це вміщено в одному приладі, який до того ж має цілком доступну вартість.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Даний продукт являється справжньою новинкою на кальянному ринку й саме нам випала місія...
Тютюн
WOW!
Головним компонентом, а одночасно й особливістю тютюну Chabacco буде чайний лист (чорний,...
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми розглянемо цікавий продукт – суміш для кальяну, зроблену з чайного листя...