Black Burn — міцний тютюн від Burn!

Час прочитання: 2 хв. 46 сек.

Black Burn тютюн1608598426

Ще у 2018 році компанією Burn було представлено нову серію тютюну Black Burn. А відбулося це на виставці Hookah Club Show. При цьому варто зазначити, що на той час продукт був ще не таким, яким ми його бачимо на сьогодні. Але зараз, цей тютюн дійсно крутий на всі 100%. До того ж, вже у 2019 році було випущено ще багато нових смаків, включаючи лінійку Shock – дійсно кислу.

А тепер про саме виробництво тютюну Black Burn

Виготовляють даний тютюн з бленду різних сортів Burley. Його піддають високотемпературній обробці, завдяки якій тютюн має такий приємний м’який та досить збалансований смак. Оскільки тютюн дуже міцний, то смак самого листя не дуже відчутний, чого не скажеш про ароматизатори, які його підкреслюють.

Саме виробництво знаходиться недалеко від Москви, а сама сировина привозиться з Америки. Що стосується ароматизаторів, то вони не тільки американські, але і французькі, німецькі та японські. Саме цікаве те, що російські ароматизатори взагалі не використовуються. Чому? Все просто, задля виключення можливості створити смак, який уже існує у конкурентів.

Пакування

Не так багато компаній використовують особливий підхід саме до пакування. Але це не про Burn, вони створили нереально стильну коробку, яка відкривається як книга. При цьому коробка може бути чорною та світло оранжевою, в залежності від виду тютюну.

А що ж саме знаходиться всередині такої коробки? – так, всім звичний пакет.

Пакування Black Burn тютюну

Смаки – ТОП найкращих:

  • Haribon – смак мармеладу та коли, який передається на всі 100%. Чудово як сам по собі, так і в міксах;
  • Garnet – дуже насичений гранат, чудово міксується з іншими смаками;
  • After 8 – смак шоколаду та м’яти, приємно, смачно, водночас ніжно та прохолодно;
  • Lemon Sweets – смак лимона з цукром, який і не кислий, і не занадто солодкий.

Смаки тютюну Black Burn

Процес куріння

Смак тютюну Black Burn міцніший від класичного, що стає зрозумілим вже після перших хвилин куріння. Куриться він приємно, плавно, без відчуття першіння. Смаки яскраві та соковиті. Що стосується димності – вона оптимальна.

Забивка

З даним тютюном легко працювати, його можна забивати будь-якими методами в будь-які чаші. Тютюн смачний, чудово міксується, а сам процес куріння м’який, приємний, не давкий. Такий тютюн подобається багато кому, навіть тим, хто не дуже полюбляє міцні види.

А попередній наш огляд був про Mr.Baldin - крафтовий тютюн.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
Кожна чаша для кальяну – це свого роду його особиста родзинка. І, завдяки тому, що на...
Поради
WOW!
Кожен початковий курець цікавиться тим, скільки забивати тютюну в чашу кальяну. І варто...
Новини
WOW!
Будь-які самоорганізовані кальянні посиденьки поблизу води, в парку чи в сквері –...