Chabacco - тютюн з цікавою історією

Час прочитання: 3 хв. 34 сек.

Суміш Чабако1606866115

Сьогоднішня стаття присвячується незвичайному виду тютюну, зробленому з чайного листя. Так, річ піде саме про тютюнову суміш бренду «CHABACCO». Варто зауважити, що вона користується попитом і стала досить популярною серед курців. Тому, для тих хто ще не чув про такий продукт, дана стаття буде мега корисною та цікавою. Поїхали…

Виробництво «Chabacco»

Чайне листя має властивість добре поглинати аромати, тому Chabacco відрізняється своєю насиченістю та неперевершеним смаком. З ним Ви зможете довго насолоджуватися процесом куріння та густим димом. До складу Chabacco окрім самого чайного листя (чорний, зелений та білий чаї преміальної лінійки) додають натуральні харчові ароматизатори. Міцності такому продукту надає рідкий нікотин, який має всі сертифікати відповідності. Виникає запитання, що ж собою являє рідкий нікотин? – це витяжка з натурального тютюнового листя.

Виробник Chabacco стверджує, що йому вдалося досягнути того самого потрібного балансу між димністю, насиченістю смаку і комфортним процесом куріння. Самі виробничі цехи обладнані новим обладнанням, де все проходить автоматично, де температура суворо контролюється, як і якість кожної партії суміші Chabacco.

Історія Chabacco

Вперше познайомитися з брендом курці змогли у березні 2017 року, коли проходила виставка Hookah Club Show. Хоча сама ідея створити тютюн на основі чайного листя виникла ще за рік до цього. Перша лінійка такого продукту налічувала 6 смаків, при цьому для того щоб їх створити було випробувано 50 видів чаю. Як результат, кожен смак створювався з різного сорту чаю. Варто зазначити, що сам чайний тютюн подобається далеко не всім. Але тих хто його любить досить багато, що спонукає виробника не стояти на місці.

Після того як перша лінійка стала успішно запущеною, тютюн почав швидко «розбиратися», компанія вирішила вивести виробництво на новий рівень, удосконалюючи практично все. Тому, вже в середині 2018 року ми спостерігаємо наступне:

  • власне виробництво під Москвою, з потужним сучасним обладнанням;
  • суміш можна відразу використовувати, без додаткового її подрібнення та віджимання;
  • використання рідкого нікотину робить суміш в міру міцною та смачною;
  • особливість чайного листя до ферментації дає можливість ароматизаторам добре розкриватися та довго утримувати свій смак, а також відповідний запах;
  • великий асортимент різноманітних смаків, більше ніж 20;
  • суміш «CHABACCO» чудово компонується з іншими видами тютюну;
  • всі складові продукту натуральні та відносяться до класу преміум.

Пакування

Пакують тютюн в спеціальні пакетики. Нове фасування передбачає по 100 г продукту CHABACCO, але на сьогодні можна ще зустріти і фасування по 50 г.

Вигляд упаковки Чабако

Лінійний ряд CHABACCO

  1. Medium – тютюн середньої міцності.
  2. Hard – міцність такого тютюну вище середнього.

Хай там як, а курити кальян з тютюном «CHABACCO» легко, приємно та комфортно. Смак яскравий, дим густий, а ціна порадує кожного!

Огляд легкого та димного тютюну ще можна прочитати в цій статті.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Тютюн бренду Spectrum відноситься до міцного його виду, так би мовити класика серед класики....
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми будемо розглядати тютюн бренду «Fairytale Mist», який пропонує...
Тютюн
WOW!
В черговий раз повторюватися про те, яким чудовим є тютюн Cobra ми не будемо. Повірте, хто вже...