Шкідливий кальян для організму чи ні?

Час прочитання: 3 хв. 16 сек.

шкода від кальяну1594407423

О, в цій статті піде мова про спекотну тему. По суті, як кола накидається на таблетку Ментос, так і цінителі кальяну накидаються на тих хто говорить, що він шкідливий. А так він шкідливий як деякі думають? Які фактори визначають підвищену шкоду? Що потрібно знати, що б курити кальян, отримувати задоволення і не переживати? Давайте разом читати, розбиратися, думати і приймати рішення. Поїхали.

Відразу підемо по фактам. Так, кальян завдає шкоди здоров'ю! При цьому, шкода від кальяну залежить від цілого ряду чинників і може бути мінімізована.

Серед факторів, які визначають шкоду кальяну можна виділити:

  • тривалість куріння. Тут як би все логічно і зрозуміло. Якщо ви не виймаєте мундштук з рота і курите кальян за кальяном, то логічно що за це платить ваш організм;
  • періодичність зміни води в колбі і вугілля, що використовується. Найчастіше міняємо - краще фільтрація. Краще фільтрація - менше шкоди для організму;
  • кількість тютюну і його міцність. Коментарі зайві. Любиш міцніше, санкції від Ангела Хоронителя жосткіші.

Що шкідливіше кальян або сигарети?

Безперервне куріння кальяну протягом 15 хвилин прирівнюється до 1 викуреної на стороні сигарети. Неслабо. З іншого боку сама по собі доза смол і інших шкідливих речовин які виділяються при курінні сигарет в разі куріння кальяну буде значно менша.

Вся справа в тому, що дим від кальяну складається на 95% з пара і проходить довгий шлях через шахту, колбу з рідиною, мундштук завдяки чому сприяє меншому подразненню слизової оболонки носа і горла.

Як мінімізувати шкоду кальяну?

  • Не застосовувати міцний тютюн і звертати увагу на його якість. Коротше, не використовувати все що може тліти.
  • Курити кальян розмірено і не довго. Насолоджуйтесь процесом, але не забувайте передавати мундштук своїм товаришам.
  • Частіше міняйте воду в колбі. Вода не найдорожчий інгредієнт в приготуванні, не варто економити на фільтрації.
  • Ніколи не паліть кальян якщо голодні. Нудота, запаморочення, напади, вибачте, блювоти - це те що може статися з кожним хто так робить.
  • У якості вугілля для кальяну ідеально підходить кокосове і дерев'яне вугілля. Це гарне і натуральне вирішення питання.
  • Доглядайте за власним кальяном, як за дівчиною яка вам подобатися. Не забувайте очищати шахту і чашу після кожного раунду використання. Така педантичність дозволить зменшити кількість залишків шкідливих речовин. У свою чергу куріння буде більш приємним і здоровим.

Офтоп

Палити кальян безсумнівно шкідливо, як і піднімати тяжкості, харчуватися у фастфудах, пити багато кави або алкоголю. Однак, якщо все робити з почуттям міри, то все буде у вогнях. Вам достатньо курити кальян раз на тиждень 15-20 хвилин і Ви відчуєте розслаблення і будете відчувати себе на всі 99%.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Головним компонентом, а одночасно й особливістю тютюну Chabacco буде чайний лист (чорний,...
Тютюн
WOW!
Тютюн – це те без чого кальян не може "існувати". Саме тютюном забивають чашу...
Кальяни
WOW!
Ця стаття допоможе більш детально розібрати міні кальян Alpha Hookah Beat і щипці до кальяну...