FIШКА – смачне та легке куріння

Час прочитання: 2 хв. 22 сек.

Фішка кальянна суміш1614648005

Сьогодні буде цікаво. Чому? Тому що ми взяли на огляд Фішку (FIШКА). Так що нумо її розглянемо…

Виробництво кальянної суміші FIШКА

Виробляється FIШКА в Нєфтєкамську (Республіка Башкортостан) з сировини червоного китайського чайного листя. Що цікаво, то суміш має дійсно червоний колір, якщо її добре розгледіти під прицілом світла. Тютюн має усі відповідні сертифікати якості. Ароматизатори європейські, якісні, як слід відтворюють смак.

Пакування суміші Фішка

Фасують суміш у невеликі пластикові контейнери по 50 г. Якщо глянути на банку, то вона здається Вам занадто малою для такої кількості тютюну. Але з урахуванням що там він дуже і дуже утрамбований, то повірте, у ній дійсно є 50 г тютюну FIШКА. Відповідно консистенція суміші не рідка.

Кожна така банка має свій відповідний колір. Інформація про назву смаку міститься на кришці та збоку банки, що досить зручно. Закривається банка герметично та не дає тютюну можливості витікати. Якщо розглянути саму кришку, то під нею можна помітити прозорий ущільнювач. Таким чином банка з тютюновою сумішшю не здується. В майбутньому планується розфасовка в пакети по 1 кг, що оцінять кальянні заклади.

Процес куріння

Як вже згадувалось, суміш FIШКА має приємну консистенцію, не липне до рук й не тече по пальцях. Нарізка середня, куріння легке, комфортне, при цьому з будь-якою чашею. Ароматизатор відкривається повністю, приємний та не б’є в ніс, як то кажуть. Його відчутно на протязі всього сеансу куріння.

Якщо Ви початківець, то FIШКА можна використовувати самостійно, якщо ж хочеться чогось міцніше, тоді даний тютюн можна сміливо змішувати з більш міцнішими його видами. Смак чайного листя не відчувається, що не відволікає. Димності вистачає.

ТОП-смаків:

  • Champagne – шампанське;
  • Pomegranate – смак гранату;
  • Blackcurrant – смак чорної смородини;
  • Ice Lime – смак свіжого лайма.

А якщо ви обираєте щось міцніше, то стаття "Тютюн від якого перехоплює подих – тютюн Grey Rock" підкаже Вам про такий тютюн.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогодні ми з задоволенням проекспериментуємо на власній практиці новий тютюн бренду...
Тютюн
WOW!
Тютюн для кальяну – це те ж саме? що й тютюн для сигарети. Ну як без нього? Тому легкий...
Аксесуари
WOW!
У цій статті ми розглянемо п'ять різних чаш від одного російського виробника компанії...