Як обрати добре вугілля для кальяну

Час прочитання: 3 хв. 5 сек.

якісне вугілля для кальяну1594491228

Кожен досвідчений кальянщик скаже, що вугілля для кальяну істотно впливає на його смак і якість курильного процесу. Якщо вугілля має високу якість, він подарує легким, приємним і комфортним процесом куріння зі смачним і ароматним димом. Призначення вугілля - добре прогрівати тютюн, швидко розпалюватися і довго тліти. Але що найголовніше, не виділяти нічого шкідливого і токсичного, що могло б зіпсувати дим.

Сучасний кальянний ринок пропонує курцям великий асортимент вугілля від самих різних виробників. Іноді серед їх різноманітності, зробити правильний вибір не так легко. Тому, в першу чергу необхідно розібратися, яким буває вугілля і в чому його відмінності друг від друга. Отже, вугілля буває натуральним і штучним.

До натурального вугілля ми відносимо деревне вугілля і кокосове

1. Деревне

Для його виробництва використовується натуральна сировина, що має приємний аромат. Якщо точніше, то це натуральна деревина добірних сортів. У більшості випадків це виноградна лоза, оливкове дерево і кісточки, лимонне дерево і горіх. Попередньо її подрібнюють для практичною форми: пластинки або кубики. Час розпалювання такого вугілля приблизно 10 хвилин.

2. Кокосове

Вважається одним з найкращих видів вугілля. Для нього використовується натуральна шкаралупа кокосового горіха, яка не виділяє ніякого аромату. Таке вугілля довго тліє і швидко розпалюється. Воно може мати різну щільність і форму. Час розпалювання менше 10 хвилин.

До штучного вугілля відносять швидкозаймисте вугілля і електровугілля

1. Електровугілля

Це спеціальне електричне пристосування, яке працює від спеціального палива, що має хімічний склад. Цінують його за швидкість і простоту розпалювання.

2. Швидкозаймисте вугілля

Це те саме деревне вугілля, тільки зі спеціальним просоченням - спиртовим або селітровим. Завдяки цьому просоченню вугілля розпалюється дуже швидко, але його мінус - неприємний запах.

Чаша і дим кальяну

Підсумок, як же правильно обрати вугілля

При виборі вугілля для кальяну враховуємо наступне:

  • місце, де кальян буде використовуватися. Якщо це природа або похід, то швидкозаймисте вугілля буде набагато практичніше в застосуванні. Для кальянних закладів або для свого домашнього кальяну найкраще віддавати переваги натуральному вугіллю;
  • смак диму - тут все елементарно просто. Натуральне вугілля не токсичне і не виділяє ніяких сторонніх запахів. У той час як штучне додасть диму невластивий аромат, іноді навіть дуже і дуже неприємний.

Тому, враховуйте все вище сказане, і Ваш вибір вугілля буде простим і легким, а сам кальян смачним і ароматним.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Той продукт, який ми сьогодні будемо розглядати, навіть більше того курити, попри свою...
Кальяни
WOW!
Модель кальяну Alpha Х є новинкою 2018 року. Але як тоді, так і зараз цей прилад досить...
Тютюн
WOW!
Продовжуємо тему про Chabacco. Якщо Ви являєтеся такими ж поціновувачами Chabacco як ми, то ця...