Як обрати тютюн

Час прочитання: 3 хв. 13 сек.

Чаша з табаком1606126289

Як обрати тютюн для кальяну? Де саме його придбати й т. і. – ці всі запитання часто виникають у голові багатьох прихильників такого виду куріння. Тому саме ця стаття буде присвячена тютюну і тому як не помилитися з його вибором.

Що цікавого ми не знаємо про кальянний тютюн

Кальянний ринок пропонує нереально широкий асортимент такої продукції як тютюн. Але для того щоб не помилитися з його вибором слід розуміти, що цей продукт буває кількох видів і обираючи його слід керуватися наступними правилами:

  1. Сироп – від кількості такої рідини буде залежати насиченість смаку тютюну і кількість диму. Це пов’язано в першу чергу з тим, що склад тютюну передбачає ароматизатори та гліцерин, які випаровуючись створюють ті самі хмари диму. У зв’язку з цим, чим більш вологий тютюн, тим більше буде диму.
  2. Подрібнення тютюну – важливо щоб тютюн був рівномірно і досить таки мілко подрібнений. В такому випадку він краще відкриється у своєму смаку. Саме тому багато хто обирає тютюн мілкої та середньої нарізки.
  3. Сміття – сказати що якість тютюну зміниться від того що у ньому буде багато палок неможна, але працювати з таким продуктом буде важче. Це пов’язано з тим, що все таке сміття потрібно вибрати перед тим як забивати чашу, в іншому випадку смак кальяну буде гірким і не таким приємним.
  4. Термін зберігання і тара – обираючи тютюн зверніть увагу саме на його термін зберігання та тару, яка має бути на всі 100% герметичною. І чим більш свіжий тютюн, тим смачнішим він буде. А що стосується пакування, то тара не повинна пропускати повітря, а сироп не повинен витікати з неї.

Тепер варто поговорити з чого ж складається тютюн. Гліцерин, ароматизатори, патока, консерванти та саме листя тютюну – це все входить до складу того продукту який ми купуємо в якості кальянного тютюну. І якщо з гліцерином та ароматизаторами все зрозуміло, то патока потрібна для в’язкості тютюну, для його м’якого смаку та зменшення гіркого, кислого присмаку. Сама патока може бути світлою, темною та чорною. Якій саме патоці віддають перевагу залежить від того, який кінцевий продукт повинен вийти, а саме наскільки він має бути міцним. Для чого потрібні консерванти? – для того, щоб тютюн міг довше зберігатися.

Найпопулярнішими видами тютюну будуть наступні:

  • Virginia – легкий тютюн (Serbetli, Al Fakher, Fumari);
  • Oriental – не дуже міцний, але досить насичений тютюн (Nakhla);
  • Berley – дуже міцний тютюн (Satyr, Darkside,Tangiers).

Курити кальян – це завжди цікаво та приємно. А для того щоб зрозуміти який його смак буде найкращим саме для Вас, потрібно спробувати різні варіанти тютюну.

Якщо Вам цікаво дізнатися більше про тютюн, прочитайте нашу статтю про основні види тютюну.

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
Практично кожен виробник мундштуків прагне зробити цей аксесуар по-особливому привабливим і...
Поради
WOW!
Перш ніж почати курити кальян, його потрібно приготувати. При цьому зробити це необхідно...
Кальяни
WOW!
Модель кальяну Alpha Х є новинкою 2018 року. Але як тоді, так і зараз цей прилад досить...