Як влаштований кальян

Час прочитання: 2 хв. 34 сек.

Кальян1597101262

Куріння кальяну хоч і стара східна традиція, але вона давно підкорила весь світ. Багато курців, все частіше і частіше прагнуть придбати собі особисто такий курильний пристрій, щоб ним можна було насолоджуватися в будь-який бажаний час. Варто відзначити, що сам кальян має цікаву комплектацію і дуже цікаво влаштований.

Отже, основні складові кальяну:

  • Колба - саме з цього резервуара найчастіше починається вибір кальяну. В колбу наливають рідину (воду, молоко, сік і т. д.) для того, щоб вона фільтрувала дим, очищаючи його від всіх домішок і нікотину. Для виробництва колби в більшості випадків використовується міцне скло, але є моделі, зроблені з чистого кришталю.
  • Шахта - «серце» кальяну. Собою вона являє трубку, крізь яку проходить дим до колби. У шахті дим ще трохи очищується і остигає. Роблять шахту з міцних металів, які не бояться постійного контакту з вологою. Найчастіше це нержавіюча сталь і алюміній.
  • Клапан - забезпечує продувку кальяну і не дає повітрю ніяких шансів потрапляти всередину приладу.
  • Блюдце - воно збирає на собі попіл і може бути використано для того, щоб покласти на нього вугілля або щипці. Для його виробництва використовується алюміній або сталь.
  • Чаша (чилім) - в неї робиться забивання тютюнової суміші. Дуже важливо, щоб тютюн в чаші не підгорав і не псував смаку диму. Кращим матеріалом для такого виробу буде глина або силікон.
  • Шланг і мундштук - ці два елементи допомагають курцеві отримувати дим. Для шланга найчастіше використовується харчовий силікон, який неймовірно міцний і гнучкий. А для мундштука можуть використовуватися як пластмаса, так і метал з силіконом і деревом.

Елементи кальяну

Всі ці складові кальяну відносяться до основних його елементів. Але є цілий ряд додаткових аксесуарів, які спрощують роботу з самим приладом, роблячи його підготовку максимально швидкою і легкою, а сам курильний процес набагато якісніше і комфортніше. До них відносять калауд, ковпак, щипці і кошик для вугілля, йоржики і сумки для транспортування. У будь-якому випадку, якщо комплектація кальяну не включає в себе якогось елементу або він просто зламався, докупити його проблемою не буде.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
У цій статті ми розглянемо п'ять різних чаш від одного російського виробника компанії...
Тютюн
WOW!
Тютюн «Twist» один з поміж тих, які легко та приємно куряться та дають багато...
Тютюн
WOW!
Продовжуємо тему про Chabacco. Якщо Ви являєтеся такими ж поціновувачами Chabacco як ми, то ця...