Як забивати чашу для кальяну

Час прочитання: 3 хв. 31 сек.

Забивка чаші1601925336

Перш ніж почати курити кальян, його потрібно приготувати. При цьому зробити це необхідно правильно, так як від цього буде залежати не просто смак диму, але і якість куріння. Правильно забита чаша для кальяну - це запорука його смаку і аромату. Але як забивати чашу для кальяну знають далеко не всі, особливо початківці. Тому, перш ніж починати це робити, краще проконсультуватися з фахівцями.

Навіть досвідчений кальянщик любить експериментувати зі смаками, не завжди вгадуючи точність співвідношення тютюну. Але все приходить з досвідом і так як кальянне виробництво весь час просувається вперед, то і методи забивання чаші змінюються. Це говорить про те, що не потрібно боятися поєднувати різний тютюн, забиваючи його різними методами. І як би там не було, з кожним процесом підготовки кальяну у Вас обов'язково вийде правильно забита чаша для кальяну, що подарує найсмачніший і ароматний дим.

Перш, ніж зрозуміти, як правильно забивати чашу для кальяну, потрібно розібратися з видами забивок.

Види забивок чаші:

  1. Класична. Цим методом заповнити чашу тютюном найлегше. З таким завданням впорається навіть початківець. Для цього необхідно просто заповнити резервуар сумішшю, залишивши трохи простору між тютюном і фольгою. Проробивши посередині суміші отвір, це допоможе зробити дим трохи легше, не таким міцним.

Класична забивка

  1. Забивка в дотик. Сама назва методу говорить про те, що тютюн повинен стикатися з фольгою. Тому заповнювати ним чашу потрібно з так званою гіркою. Цей метод підходить для справжніх гурманів, та як тяга виходить більш важкою, а дим не просто густим і міцним, але і гірким.

Забивка оверпак

  1. Секторна забивка. Для цього використовують різний тютюн з різним смаком, викладаючи його по черзі. У підсумку, вийде створити особливий смак кальяну.
  2. Щільна забивка. Це той метод, коли тютюн щільно утрамбовують, притискаючи його просто пальцями. Дим виходить густим і в міру міцним.

Щільна забивка

  1. Повітряна забивка. Тютюн викладається без утрамбовування, на чашу поміщається спеціальний пристрій - калауд, в якому відсутнє залізне дно. До того ж, він додатково обертається фольгою, в якій потрібно виконати отвори. Така конструкція і утворює ту саму повітряну подушку, забезпечуючи досить міцний дим.

Багатьох цікавить, як забивати чашу для кальяну з калаудом. Для цього пристрою підходять практично всі методи забивання. Перевагою його застосування є той факт, що тютюн з ним практично не підгорає, враховуйте це, коли хочете отримати забивку оверпак.

Варто зазначити, що самі чиліми можуть бути зроблені з різного матеріалу. І на питання, як забивати силіконову чашу для кальяну, буде проста відповідь - так само, як і будь-яку іншу. Ці чиліми можуть мати різну форму, вони підходять для застосування калауда, прості в догляді і абсолютно не вбирають запахів.

Якщо підсумувати, то забивати чашу можна різним тютюном і різними методами, з кожним разом набиваючи руку і роблячи свій процес куріння просто ідеальним.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Кальяни
WOW!
Сьогодні нам випала чудова можливість розглянути такий довгоочікуваний міні-кальян як Mamay...
Тютюн
WOW!
Для кожного поціновувача кальяну повинно бути не просто цікавим, а обов’язковим знати,...
Кальяни
WOW!
Куріння кальяну хоч і стара східна традиція, але вона давно підкорила весь світ. Багато...