Яку чашу вибрати для кальяну

Час прочитання: 3 хв. 55 сек.

чаша для кальяну1602525775

Кожен кальян має такий резервуар як чаша. Саме вона призначається для тютюну, де він буде прогріватися, і віддавати весь свій смак курцеві. І в порівнянні з колбою, вона набагато компактніша за своїми розмірами. Для її виробництва використовують різний матеріал, що впливає на швидкість прогрівання, тривалість куріння, та й на сам показник того чи тютюн буде підгорати чи ні. Тому, чаша як вибрати її, щоб не помилитися, повинен знати кожен власник кальяну.

Якісний, відповідний чилім допоможе отримати відповідний процес куріння з чистим і смачним димом. Для тих, хто не знає яку чашу для кальяну вибрати потрібно, розібратися з її видами. Отже, приступимо ...

Види чаш щодо їх матеріалу

  1. Глиняні чаші

Цей матеріал самий часто використовуваний. Він має доступну ціну і досить практичний для таких виробів. При цьому в більшості випадків використовується глина червоного і білого сорту. Глиняні чаші здатні швидко прогріватися, довго не остигати і разом з тим, виключати підгоряння тютюну. Мінус такого чиліма в тому, що його стінки вбирають аромат тютюнової суміші. Але так як чаші мають цілком доступну вартість, то багато кальянщиків купують відразу дві чаші для різного тютюну.

  1. Керамічні чаші

Це та сама глина, але тільки покрита глазур'ю. Таке її покриття робить чашу не просто більш зносостійкою і простою у догляді, але і здатною не так поглинати сироп від тютюну. Що стосується забивання, то робити його потрібно не дуже щільно. Це не дасть тютюну підгоріти.

  1. Силіконові чаші

Цей матеріал все частіше використовують у кальянному виробництві, застосовуючи при цьому харчовий силікон. Такі чиліми не б'ються, вони прості в догляді і мають доступну ціну. Чаша прогрівається хоч і трохи довше глиняного аналогу і швидше остигає, але тютюн в ній точно не підгоратиме, та й тривалістю сеансу можна цілком насолодитися.

  1. Скляні чаші

Вони виробляються зі скла підвищеної міцності, мають незвично привабливий зовнішній вигляд. Тютюн прогрівається швидко, але потрібно стежити, щоб він не підгорав. Ціна на такий чилім трохи дорожче всіх інших, але за його красу варто заплатити.

Види чаш щодо їх форми

  1. Класична чаша. Можуть бути з різного матеріалу і мати різний дизайн. Такі чаші підходять як для професійних кальянщиків, так і для новачків у цій справі. За своєю конструкцією чилім передбачає наявність декількох отворів. Що стосується забивання, то для класичної чаші краще не використовувати дуже соковитих видів тютюну або ж використовувати мелясоуловлювач.

Чаша класична

  1. Чаші-фанел. Чаша має всього лише один отвір, розташований на так званому вулкані, а її форма трохи відрізняється від попереднього варіанту чаш. У такій чаші сік від тютюну не буде просочуватися всередину приладу, а сама тяга буде легкою та комфортною.

Чаша фанел

Кожному курцеві самому потрібно вирішувати яку чашу для кальяну краще вибрати. Цей вибір повинен відбуватися залежно від особистих переваг. Але як би там не було, завжди пам'ятайте про наступне:

  • розмір чиліма - чим більше чаша, тим краще для тих, хто любить палити кальян у великій компанії. Але найкраще зупинятися на середніх параметрах чаші;
  • матеріал - новачкам краще починати з силікону, а ще краще купити відразу дві різні чаші;
  • форму;
  • якість самого виробу відносного його виробництва.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогодні ми з задоволенням проекспериментуємо на власній практиці новий тютюн бренду...
Тютюн
WOW!
Хай там як, а кальян такий пристрій, який можна курити влітку, і восени, і взимку. Тому тютюн...
Кальяни
WOW!
Модель кальяну Alpha Х є новинкою 2018 року. Але як тоді, так і зараз цей прилад досить...