Кальян Target Cheap – справжня паличка-виручалочка!

Час прочитання: 3 хв. 58 сек.

Target Cheap1595885600

Target Cheap – досить таки бюджетний варіант кальяну, який приємно дивує своєю високою якістю. Ну що ж, давайте більш детально його розглянемо і всі його переваги будуть, як то кажуть, на обличчя!

Виробництво кальянів і аксесуарів бренду Target Cheap

Походить компанія-виробник з Росії Краснодарського краю. Поглянувши на кальян Target Cheap першим, що впадає в очі – його ціна. Вона дозволяє придбати кальян практично всім охочим. І варто зазначити, що краще тиждень заощадити на каві чи цигарках і придбати високоякісний кальян, зроблений зі сталі, чим купувати невідомо що. Такий пристрій прослужить довго, якісно виконуючи своє призначення.

Характеристики кальян Target Cheap:

  • шахта – зроблена з нержавіючої сталі, має висоту 48 см, не розбірна;
  • основа – зроблена з поліацеталю, має клапан продувки і конектор для шланга, всередині кульки;
  • конектор для чаші – з сталі, має стандартні розміри;
  • дифузор – розміщується на тій частині шахти, що занурюється в воду;
  • блюдце;
  • мундштук.

Target Cheap мундштук

Target Cheap дифузор

Пакування Target Cheap

Пакують пристрій в зручну коробку з ручкою. Всі елементи кальяну добре фіксуються, що допомагає їм доїхати цілими і не пошкодженими. Стандартна комплектація не передбачує шланга і ущільнювачів. Але самі звичайні шланги чудово підходять і добре фіксуються.

Куріння Target Cheap

В експлуатації даний кальян просто чудовий. Все деталі міцно з’єднуються між собою, створюючи герметичність стиків, що важливо. Сама тяга легка, регулюється за допомогою дифузору. Продув колби проходить за одним великим видихом, без зайвих звуків, що відволікають від процесу куріння. Наявність 8 виходів для диму не дає йому ніяких шансів застоятися в кальяні. Шахта добре відполірована і має свій фірмовий логотип.

Зовнішній вигляд кальяну не передбачає нічого зайвого. Його можна поєднувати з різними колбами, створюючи свій унікальний пристрій. За бажанням також можна придбати блюдце з гравіюванням.

Блюдця Target Cheap

Мова буде саме про унікальні блюдця зі нержавіючої сталі, які мають гравіювання. При цьому його нанесено чітко, без «грішків». Виглядає таке блюдце вишукано і оригінально.

Сам виробник використовує нову технологію і обладнання в процесі виробництва і нанесенні гравіювання. На сьогодні є декілька варіантів гравіювання блюдця з зображенням коміксів. Його внутрішній діаметр – 19,5 см, зовнішній – 16 см. Такий невеликий елемент в кальяні виглядає стильно і оригінально. А плівка, якою обгортається блюдце додатково, повністю захищає його від подряпин.

Важливо зазначити, що навіть при тривалому перебуванні розпаленого вугілля на блюдці, воно залишається однаково привабливим і не змінює свого початкового вигляду.

Target Cheap блюдце

Target Cheap гравіювання блюдця

Щипці для вугілля Target Cheap

Є декілька моделей цього девайсу, що точно доповнює загальний вигляд кальяну Target Cheap. Розглядаючи останню модель щипців можна відмітити можливість нанесення на них гравіювання. При цьому самі щипці зручні в роботі, не вислизають з рук, що важливо. Їх довжина 23 см, а зроблені щипці зі нержавіючої сталі – міцного і довговічного металу.

Target Cheap щипці

Target Cheap ручка щипців

Резюмування

Для всіх, хто шукає недорогий варіант кальяну і з високою якістю, Target Cheap буде доречним. Його можна курити як домашній кальян, так само як і брати з собою в дорогу. Підбираючи оригінальні аксесуари до нього, Ви зробите свій кальян центром уваги і захоплення.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогодні нашій увазі пропонується тютюн бренду Grey Rock. Тому ми розпочинаємо та у ході...
Тютюн
WOW!
Як обрати тютюн для кальяну? Де саме його придбати й т. і. – ці всі запитання часто...
Новини
WOW!
Будь-які самоорганізовані кальянні посиденьки поблизу води, в парку чи в сквері –...