Кальян BigMaks Mini Rapier, колби Rainbow Mini, Elegant і вугілля

Час прочитання: 5 хв. 38 сек.

bigmarks mini rapier1592401655

В цій статті нам хочеться поділитися своїм досвідом куріння кальяну BigMaks Mini Rapier, який має красиву колбу, що світиться. Також ми не обійдемо стороною і нову колбу Elegant з яскравим дизайном і вугілля BigMaks. Обіцяємо, буде цікаво!

Виробництво кальянів BigMaks, колб і вугілля

Виходить компанія із красивого російського міста Петербург. Це досить відомий бренд, який зарекомендував себе з найкращої сторони. Всі його приладі мають високу якість і привабливий дизайн, включаючи міні-кальян BigMaks, колбу «Зоряна ніч» і Elegant, а також вугілля з натуральної сировини.

Мини кальян BigMaks Mini Rapier складається з шахти (внутрішня трубка з дифузором і зовнішня трубка), блюдця, шланга з мундштуком і конектора. Кожен елемент цього кальяну однаково якісний і добре продуманий. Різьба надійна і міцна, все з’єднується герметично, що дуже важливо для якісного процесу куріння. Основа зроблена із полі ацетилену, а сам конектор для шланга кріпиться за допомогою ущільнювачів і кільця «o-ring». Сама шахта має висоту 41 см і внутрішній діаметр 1,3 см.

Для виробництва шлангу використовувався харчовий силікон. Блюдце діаметром 16 см має гравіювання бренду, хоча на основі його не має. Нижня частина основи має 6 отворів, що забезпечує чудову продувку пристрою. В той час в середині основи є кілька маленьких пластикових кульок, які закриваються кришкою. Поверх вкручується шахта і фіксується. До комплекту кальяну входять ущільнювачі для колби і чаші. Вони якісні і міцні.

Колба «Зоряна ніч». Для її виробництва застосовувалось міцне скло, яке має внутрішнє запилення, що і дозволяє колбі світитися в темний період доби. Звідси і походить назва резервуару. Варто зазначити, що дивиться кальян з такою колбою нереально круто! Вона чудово підходить для BigMaks Mini Rapier. Висота колби 19 см, внутрішній діаметр горла 4,5 см, а зовнішній – 7 см.

Колба Elegant – це кришталевий резервуар, який відрізняється своєю красою і міцністю. Колба міцна і може застосовуватися до багатьох кальянів, параметри яких середні або навіть великі. Вона має висоту у 26 см, зовнішній діаметр горловини 7 см, а внутрішній 4,5 см. Дана колба має декілька варіантів окрасу, що дає можливість курцю вибирати той резервуар, який йому більше до душі. Не дивлячись на забарвлення можна з легкістю розгледіти рівень води всередині колби, що важливо. Це достойний поваги резервуар, який стане окрасою будь-якому кальяну.

Вугілля BigMaks виготовляється з натуральної кокосової шкарлупи. Воно має різний розмір, довго тліє і не виділяє ніякого стороннього запаху. Також таке вугілля залишає після себе мінімум попелу. Воно міцне як саме по собі і не розвалюються навіть коли сильно нагрівається. Вугілля є декількох видів, включаєте те, яке підходить для калауду. Все воно фасується в коробки по 1 кг.

Пакування продукції BigMaks

Виробник хвилюється за свій товар, тому і пакує його так, щоб він доїхав до споживача цілим та не ушкодженим. Сама коробка фірмова, всередині має ущільнювальний папір. При цьому колби пакуються додатково в спеціальну плівку. Кожен елемент кальяну надійно фіксується, що не дає йому можливості «літати» по коробці.

Процес куріння BigMaks Mini Rapier с колбою Rainbow Mini

Даний кальян відрізняється своєю компактністю. Його можна легко помістити в рюкзак, навіть коли пристрій зібраний. Сам процес куріння проходить легко і комфортно. Кальян може скласти конкуренцію будь-якому іншому пристрою з більшими параметрами. Збирається швидко, легко і зрозуміло навіть новачку. Різьба міцна і якісна, 5 клапанів продувки, а сам дим виходить аж коло блюдця.

Що стосується тяги – вона легка і може регулюватися за допомогою дифузору. Мундштук приємно тримати в руці, він не вислизає. Не дивлячись на короткий шланг, його з легкістю можна передавати із рук в руки. Саме блюдце має заокруглення, яке не дає попелу можливості випадати і розлітатися. Такий кальян можна сміливо брати в дорогу. Він не займає багато місця, його ціна приємно дивує і радує водночас. Але саме головне, що з таким пристроєм Ваш відпочинок буде максимально повноцінним!

Резюмування продукції БігМакс

Міні кальян BigMaks Mini Rapier – це кращий варіант кальяну для любителів походів. При цьому пристрій якісний і недорогий. І що важливо, даний кальян можна курити вдома, отримуючи при цьому теж саме задоволення, що і від більш габаритних пристроїв.

Колби BigMaks Rainbow Mini і Elegant – підходять для малих і великих кальянів. Вони стильні і можуть стати справжньою «родзинкою» для любого пристрою. Перший варіант колби підійде для міні-кальянів, а другий – для всіх інших.

Вугілля BigMaks – мають 3 різні розміри, натуральні, довго тліють, залишають мінімум попелу. Є варіант (48 мм) для калауду. Ціна на них досить таки адекватна.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогоднішня стаття присвячується незвичайному виду тютюну, зробленому з чайного листя. Так,...
Тютюн
WOW!
Тютюн бренду Spectrum відноситься до міцного його виду, так би мовити класика серед класики....
Тютюн
WOW!
Продовжуємо тему про Chabacco. Якщо Ви являєтеся такими ж поціновувачами Chabacco як ми, то ця...