Кальян Cosa Nostra Joe: свіжак

Час прочитання: 3 хв. 18 сек.

цікавий кальян cosa nostra1592402265

Чудовий кальян із серії бюджетних курильних приладів. При чому цей його варіант, не дивлячись на свою простоту і мінімалізм, зможе приємно здивувати кожного курця. Ну що ж, почнемо розбирати Cosa Nostra більш детально…

Виробництво кальяну Cosa nostra

Саме виробництво цих курильних приладів знаходиться в Росії, в місті Йошкар-Ола, де більшою мірою проживають марійці. Магазини з кальянами даного бренду розміщуються в містах Чебоксари і Новочебоксарськ. При цьому, обладнання, на якому кальяни виготовляються – німецьке і тайванське. Що стосується матеріалу, то компанія не відхиляється від стандартів і застосовує найбільш поширену для такого товару нержавіючу сталь, поліацетилену і пластик. І, тепер, що саме цікаво – доставлення кальянів здійснюється в будь-який куточок світу.

Пакування і комплектація

Кожен кальян запакований в фірмову коробку (без ручок), де всі його комплектуючі добре зафіксовані. Саме блюдце, шахта, мундштук додатково обгорнуті в спеціальну плівку.

Модельний ряд Cosa Nostra

Цей бренд представляє цілу серію кальянів: моделі-палки (бюджетний варіант), міні-кальяни, кальяни з красивими шахтами. При цьому всьому, курець сам може обрати комплектацію.

Кальян Cosa Nostra — Joe

Даний кальян найбільш бюджетний серед всіх моделей даного бренду. До його комплекту входять:

  • шахта зі змінним конектором для шланга (нержавіюча сталь);
  • основа (поліацеталь);
  • дифузор (пластик);
  • мундштук (нержавіюча сталь);
  • блюдце.

Базовий комплект кальяну це лише шахта і блюдце.

Сама стальна шахта має привабливий ідеальний вигляд. Різьба чітка і міцна. В основі шахти розміщений конектор під шланг. Він міцно кріпиться на «o-ring».

Клапан продувки з 4-ма отворами і кількома пластиковими шарами. Внутрішня сторона основи іде з 2-ма отворами – продув колби проходить одним глибоким видихом. Логотипу на основі немає, що в черговий раз говорить про простоту кальяну відносно оформлення. Він виглядає лаконічно і стримано, нічого лишнього, як кажуть.

Шахта нерозбірна і досить таки висока. Блюдце добре фіксується за допомогою конектору під чашу. При цьому конектор високий і міцно фіксує чашу. За бажанням можна використовувати дифузор.

Куріння з кальяном Cosa Nostra — Joe проходить легко і в повному комфорті. Продувка продумана таким чином, що перебувати біля кальяну комфортно навіть тим, хто його не палить. Не дивлячись на свою простоту цей пристрій досить таки довговічний і не вимагає особливого догляду за ним.

Резюмуємо

Кальяни бренду Cosa Nostra чудово підійдуть в якості домашніх приладів. Хоча їх ціни на гурт стимулюють багатьох власників кальянних купувати дані курильні пристрої і для своїх закладів. Асортимент дозволяє підбирати все на свій смак і свої вподобання. А ціна приємно дивує і радує.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Так, бренд Cobra не перестає дивувати своїх прихильників, випускаючи нову лінійку тютюну...
Вугілля
WOW!
Вугілля WUGIL - це той вид вугілля, для виробництва якого використовується волоський горіх, а...
Тютюн
WOW!
В черговий раз повторюватися про те, яким чудовим є тютюн Cobra ми не будемо. Повірте, хто вже...