Mamay Customs Coilover Micro – гарний міні кальян

Час прочитання: 3 хв. 11 сек.

Mamay Customs Coilover Micro1604930007

Сьогодні нам випала чудова можливість розглянути такий довгоочікуваний міні-кальян як Mamay Customs Coilover Micro. Це чудовий варіант кальяну для природи, який зробить Ваш відпочинок максимально повноцінним і цікавим. Ну що ж, розпочнемо…

Процес виробництва кальяну

Зібраний кальян просто ідеально, як і сам матеріал, з якого зроблений цей пристрій. Новинкою цієї лінійки буде шайба, розташована на шахті. Для чого вона? Для того, щоб за бажанням шайбу підкрутити й цим самим зжати пружину. До того ж дизайн шайби стильний і оригінальний.

В якості матеріалу для шахти, клапанів і наконечнику для мундштука виробник застосував нержавіючу сталь. Кожна різьба чітка й добре вкручується. Конектор для шлангу на притирці і чудово тримається. Клапан продуву має великий скляний шар, при цьому клапан повністю крутиться, а не тільки його кришечка. Виробник пропонує широкий вибір гамми кольорів кальяну, але кожен може замовити кальян у тому кольорі, який йому потрібен.

Блюдце для кальяну

Про цей аксесуар варто поговорити окремо. Його матеріал залишився таким як і раніше, але з’явилася можливість нанесення гравіювання – і це круто. Саме гравіювання чітке і досить красиве, де кожен може вибрати з запропонованого каталогу найбільш привабливий для себе його варіант. Але при цьому є можливість замовити гравіювання під свій стиль і смак.

Блюдце, шахта й мундштук Мамай Кастомс Койловер Мікро

Пакування кальяну Мамай Кастомс Койловер Мікро

Нове пакування у вигляді коробки передбачає зручну ручку для переміщення кальяну. При цьому варто звернути увагу, що шланг не передбачений в комплекті, але докупити його легко. Що стосується колби, то вона додатково запакована в спеціальну плівку. Одним словом – виробник турбується про те, щоб кальян потрапив до Вас цілим і неушкодженим.

Коробка для транспортування Coilover Micro

Кальян – на практиці

Дана модель кальяну найбільш практична й компактна для того, щоб кальян можна було брати з собою на будь-який відпочинок. Шахта має висоту, для прикладу, як телефон. При цьому на її нижню частину можна прикріпити дифузор. Таким чином Ви отримаєте легку тягу, схожу як з Alpha Hookah. Система продувки випускає дим і вгору, і в бік.

Сам кальян легко розібрати і помити. Шахта має вигляд міцної й надійної конструкції. А що стосується пружини, то вона сподобається практично кожному, хто любить щось стильне, красиве і сучасне. Не менш привабливим в кальяні буде і його мундштук, який має цікаву форму і зручний в використанні. До того ж, на ньому теж є гравіювання. А для тих, хто хоче щось більш особливе, є можливість замовити мундштук зі шкіряними вставками.

Шахта й колба Coilover Micro

Висновок лаконічний: кальян дійсно крутий і вартий уваги!

Про міні кальян від Alpha Hookah можна прочитати в цій статті.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
Що може бути кращим від аксесуарів для кальяну виготовлених майстрами вручну. Саме так, мова...
Тютюн
WOW!
Нова обмежена колекція тютюну Mezcal Ahumado - Satyr & HookahPlace сьогодні буде в центрі...
Аксесуари
WOW!
Практично кожен виробник мундштуків прагне зробити цей аксесуар по-особливому привабливим і...