Mezcal Ahumado - Satyr & HookahPlace: справжній лімітований безароматний тютюн

Час прочитання: 2 хв. 49 сек.

Mezcal Ahumado тютюн1615964830

Нова обмежена колекція тютюну Mezcal Ahumado - Satyr & HookahPlace сьогодні буде в центрі нашої уваги. Ми як слід її розглянемо та спробуємо на ділі. Тому поїхали…

Satyr & HookahPlace

Поєднання двох самих відомих брендів кальянного ринку Satyr та HookahPlace. Хоча виготовляється тютюн компанією Satyr, а сам HookahPlace його продає. І що з цього? А те, що продукт Mezcal Ahumado справжній ексклюзив, який можна придбати лише у магазинах HookahMarket. Простими словами – ми бачимо два відомі бренди, але з однією ідеєю.

Mezcal Ahumado

Сама назва «Мескаль» - це напій, який пройшовши дистиляцію являється соком агави. Але разом із тим це не просто типовий мексиканський напій – це свого роду історія та культура Мексики. Іншими словами – це справжня текіла, яка не піддається додатковому обробленню.

Як говорить виробник, тютюн проходить процес настоювання та вимочування саме в мескалі.

Пакування Mezcal Ahumado - Satyr & HookahPlace

Пакують тютюн у звичайну картонну коробку фірми Satyr, яка знаходиться у красивому та стильному тубусі з логотипом Satyr & HookahPlace, прикрашеному орнаментом повністю відповідним кальянному стилю. Виглядає таке пакування нереально круто та красиво. При цьому сам тютюн як зазвичай пакують у вакуумні пакети, що запобігає його протіканню. Для тих, хто бажає перемістити тютюн у будь-який інший контейнер є наліпки з інформацією про продукт.

Mezcal Ahumado упаковка

Процес куріння

А тепер про найбільш цікаве – тютюн нарізаний стандартним методом, навіть трохи дрібно. Сама консистенція в міру зволожена, що робить роботу з ним приємною та легкою. Забивши чашу прогрівати її можна на 3-4 вуглинках й цього буде достатньо. Що стосується міцності, то тютюн куриться легко, не викликаючи печії у горлі. Цікавим є те, що відчувається легкий присмак копченості та одночасної кислинки. Проте після 10 хвилинного сеансу куріння листя тютюну добре відкриваються, віддаючи лише самий приємний свій смак.

Як зазначають виробники, безароматна кальянна суміш має бути саме такою й тютюн Mezcal Ahumado підійде винятково для вузького кола його поціновувачів. А такий круг, повірте, знаходиться досить швидко. До того ж, багато початківців відмічають для себе приємний його смак, легкий та м’який. Якщо ж його міксувати, то Ви приємно здивуєтеся новому смаку вже звичного тютюну. Спробувати варто одноголосно!

Про більш міцний тютюн читайте в цій статті Bonche – міцний тютюн з листя сигари.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Хай там як, а кальян такий пристрій, який можна курити влітку, і восени, і взимку. Тому тютюн...
Тютюн
WOW!
Ще у 2018 році компанією Burn було представлено нову серію тютюну Black Burn. А відбулося це...
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми розглянемо не просто тютюн, а дуже насичений, димний та ароматний тютюн. Тому не...