Satyr & Total Flame – сигари для кальяну

Час прочитання: 2 хв. 14 сек.

Сигари для кальяну Satyr1609768521

Той продукт, який ми сьогодні будемо розглядати, навіть більше того курити, попри свою незвичність, дійсно цікавий. Що це? Так, це сигари для кальяну! Тому не відволікаємося та швидше розпочнемо їх випробовувати.

Виробництво сигар Satyr & Total Flame

Виробником сигари являється компанія Satyr, у свою чергу Total Flame надав сировину та займався контролем якості. Що стосується методу виробництва, то він схожий на виробництво звичайних сигар, той самий лист, яким покривають сигару та листок, що з’єднується з наповнювачем. Цікаве те, що однієї сигари вистачить для приготування 6 кальянів.

Тепер про самі сигари та їх пакування:

  1. Сигара WORLD TRIP DARK LINE
  2. Сигара WORLD TRIP BRIGHT LINЕ

Пакують сигари в досить стильний та оригінальний тубус. Це дійсно круте пакування, яке відповідає своєму бренду. Всередині тубусу знаходиться пакет з сигарою, яка залита сиропом. Сама сигара має зображення логотипу компанії, що у черговий раз говорить про увагу виробника навіть до дрібниць.

Коли пакування буде розірвано, запуститься черговий процес ферментації. Це призведе до того, що через деякий час, 1 тиждень приблизно, можна буде відчути нові нотки тютюнового листя. Що стосується приготування кальяну на сигарі, то видовище просто дивовижне. Якщо Ви будете готувати його при відвідувачах закладу, успіх Вам гарантовано.

Упаковка сигари для кальяну Satyr

Процес куріння

Нарізати сигару можна навіть скориставшись звичайними ножицями. Тютюн приємний, з ним легко працювати. Саме листя в сигарах далеко не дрібне, тому за бажанням його можна подрібнити додатково.

Нарізання сигари для кальяну

Сама чаша з таким наповнювачем прогрівається швидко, дим виходить в міру міцним, смак насичений. Чудово міксується з вишневими смаками, хоча й з іншим нічим не гірше. Сигари відрізняються своєю жаростійкістю та легким комфортним курінням. Тому спробувати їх мусить кожен.

Попередній наш огляд був про Black Burn — міцний тютюн від Burn!

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Кальяни
WOW!
Куріння кальяну хоч і стара східна традиція, але вона давно підкорила весь світ. Багато...
Вугілля
WOW!
Для того щоб отримати дійсно смачний кальян, як того очікує кожен курець, потрібно враховувати...
Аксесуари
WOW!
Що може бути кращим від аксесуарів для кальяну виготовлених майстрами вручну. Саме так, мова...