Sebero Limited Edition – тютюн середньої міцності

Час прочитання: 3 хв. 48 сек.

Sebero Limited тютюн для кальяну1618824519

Колекція тютюну Sebero Limited Edition буде головним акцентом сьогоднішньої статті, де ми поділимося усім своїм досвідом роботи з ним. Що це за продукт? Як його курити? Напевно буде цікаво, тому повний вперед!

Виробництво тютюну Sebero

Розробляти даний продукт почали ще у 2017 році. Два роки пішло на те щоб побудувати в Омську завод та налаштувати усі процеси виробництва, доводячи їх до повної автоматики. Кінець 2018 року – акциз, початок 2019 року - перша презентація. А вже під кінець того самого 2019 року вийшла лімітована колекція тютюну, який має середню міцність та найкращі смаки, які так полюбляють більшість курців.

Виготовляють легку лінійку Sebero з тютюнового листу Burley, який піддають варці та ферментації. В той час Sebero Limited Edition виготовляють з бленду Вірджинія та Берлі. Що стосується ароматизаторів, то це виключно натуральні їх види. Обидві лінійки тютюну мають акциз та можуть сміливо бути використаними в спеціалізованих закладах.

Пакування Sebero

Пакують тютюн у велику дерев’яну коробку. Для прикладу, той ящик який прибув до нас містить 9 окремих коробок тютюну. Оформлення привабливе, естетичне та досить таки стильне. Беручи його у руки кожен розуміє що бренд є бренд. При цьому кожна коробка містить вакуумний пакет з тютюном у фасуванні по 75 г.

Приємна дрібничка від виробника: картка з захисним шаром, знявши який можна віднайти код та виграти подарунок від Sebero. В якості подарунку може бути мундштук та навіть одяг, такий собі маркетинговий хід, що грає на руку простому курцю.

Процес куріння

Сам тютюн відносно рихлий та зручний для роботи з ним. Відкриваючи пакування відразу відчутно приємний аромат. І якщо SEBERO – це дійсно легкий тютюн на 4 з 10, то Sebero Limited Edition – це тверда 7. Тютюн м’який, не викликає печіння у горлі, плавно куриться.

Sebero Limited Edition – це колекція міцного тютюну SEBERO, яку було випущено в обмеженій кількості. Як заявив сам виробник, даний продукт створювався таким чином, щоб природний нікотин тютюнового листя міг максимально відкритися та передатися курцю.

Sebero Limited Edition має чудову димність, довго тримає свій аромат та смак. Він чудово зберігає тепло, але перегрівати його не рекомендовано, тому швидко забираємо ковпак з чаші. Тютюн підходить для різних типів чиліму, але з класичною туркою він виявився найкращим. При цьому можна використовувати калауд та 3 шт вуглинок.

Що стосується міксування – просто чудово! Sebero Limited Edition міксується з будь-яким тютюном.

Смаки Sebero Limited Edition:

  • манго;
  • вафля;
  • полуниця;
  • лімончело;
  • лічі;
  • трав’яна смородина;
  • арктик;
  • барбарис.

Смаки тютюну Себеро

Ключове слово, так би мовити:

Виробництво Sebero – це сучасний підхід та сучасні технології. Все це у кінцевому результаті дає можливість отримати дійсно якісний, смачний, ароматний тютюн. Який простий та легкий у роботі, навіть якщо працює з ним початківець.

Все натуральне, без рідкого нікотину чи ще якихось добавок. Його смак навіть кращий від очікування. І сказати що смаки просто схожі на свою назву, ні – вони ідентичні. До того ж, якість тютюну SEBERO суворо контролюється. Тому спробувати його має кожен, експериментуючи зі смаками та обираючи свій улюблений.

Про лімітовану серію Mezcal Ahumado читайте в попередній статті.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Вугілля
WOW!
Вугілля WUGIL - це той вид вугілля, для виробництва якого використовується волоський горіх, а...
Аксесуари
WOW!
У цій статті ми розглянемо п'ять різних чаш від одного російського виробника компанії...
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми будемо розглядати та на власному досвіді випробовувати тютюн відомого російського...