Що ще потрібно знати про тютюнову суміш Chabacco

Час прочитання: 2 хв. 25 сек.

Chabacco1607359725

Головним компонентом, а одночасно й особливістю тютюну Chabacco буде чайний лист (чорний, білий та зелений). Також до складу такого продукту входять ароматизатори, а сама технологія виробництва передбачає паротермічне розширення чайного листя, що забезпечує яскравий та довготривалий процес куріння. Варто зазначити, що для поціновувачів незвичних смаків є ціла лінійка тютюну з особливо незвичним смаком.

Як та коли виникла ідея створення тютюну Chabacco

Все відбувалося в одному кальянному закладі, який знаходився у центрі Москви. Саме там чайні та кальянні майстри вперше спробували створити особливий тютюн, що в результаті їм таки вдалося. А було це ще у 2016 році. І на сьогодні ми бачимо тютюн на основі чайного листя, який на всі 100% відповідає всім відповідним вимогам. Також варто зазначити, що це команда професіоналів, яка створила сучасне виробництво з сучасним обладнанням. І починаючи з 2018 року продукт цього бренду вийшов на світовий ринок.

Chabacco – суміш без тютюну

У зв’язку з тим, що дана суміш не містить тютюну, який повинен підлягати акцизу, її ціна значно менше аналогів, створених з тютюнового листя.

Показник жаростійкості та тривалості процесу куріння з Chabacco

Добре продуманий склад інгредієнтів та особлива технологія виробництва роблять суміш Chabacco достатньо жаростійкою та здатною подарувати курцям довготривалий процес куріння.

Хлопець видихає дим кальяну

Як забивати чашу сумішшю Chabacco

Забивати чашу сумішшю Chabacco настільки просто, що з цим завданням справиться навіть початківець. При цьому суміш не потрібно додатково віджимати та нарізати. Простими словами – відкрили пакетик, забили суміш в чашу, дочекалися поки вугілля прогріє її і все – час насолоджуватися кальяном.

Смаки Chabacco – топові та круті:

  • бузина;
  • помело;
  • чорнослив;
  • фейхоа;
  • молочний улун;
  • гранат;
  • смородина.

При цьому, це далеко не весь список суміші Chabacco, яку можна використовувати як в якості соло, так і для створення самих крутих міксів.

А в попередній статті ми розповідали про схожий продукт від Cobra.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Тютюн «Cobra» - це чудовий вибір, який ще нікого не розчарував. Він розділяється...
Аксесуари
WOW!
Що може бути кращим від аксесуарів для кальяну виготовлених майстрами вручну. Саме так, мова...
Тютюн
WOW!
Сьогодні ми розглянемо не просто тютюн, а дуже насичений, димний та ароматний тютюн. Тому не...