Скільки тютюну засипати в чашу для кальяну

Час прочитання: 2 хв. 58 сек.

Чоловік видихає дим1603099181

Кожен початковий курець цікавиться тим, скільки забивати тютюну в чашу кальяну. І варто віддати належне цьому моменту, так як забивання чаші справа вельми клопітка і вимагає не тільки особливого підходу, а й знань. При цьому, кожен професіонал, який має великий досвід приготування кальяну, забиває чашу так би мовити "на глаз". Тому, отримати від нього точну відповідь дуже важко. Але не кожному новачкові вдасться відразу вгадати необхідну кількість тютюнової суміші, щоб отримати бажаний кінцевий результат. Отже, будемо розбирати все поетапно.

Перше що хочеться відзначити, на що потрібно орієнтуватися, забиваючи чашу:

• число курців;
• тривалість сеансу куріння;
• бажана щільність забивки;
• вид чиліму.

Наприклад, повітряна забивка підійде для так званого швидкого сеансу куріння, в той час як щільна - дозволить довше насолоджуватися цим процесом. Цей показник необхідно враховувати, коли готуєте кальян на велику компанію.

Так само те, cкільки тютюну забивати в чашу залежить і від самого чиліму:

  1. Класичні чаші найпоширеніші на ринку. Вони дозволять робити забивання максимум на 15 г. При цьому потрібно буде спостерігати за самим тютюном, щоб він не підгорав. Тривалість сеансу паління не більше 40 хвилин.
  2. Чаші фанел мають незвичайну форму і всього лише один отвір, який розташовується на вулкані. Забивання в такому чилімі буде близько 18 г, з урахуванням того, що між тютюном і фольгою повинен залишатися вільний простір в 2 мм. Ці чаші дозволяють використовувати навіть найсоковитіші види тютюну.

Скільки табаку забивати в чашу фанел

  1. Чаші апгрейд схожі на чаші фанел, але якщо в останньому варіанті є отвір по центру, то в апгрейді його потрібно виконати самостійно. Сам тютюн можна забивати так само близько 18 г.

Також, є особливий метод забивання чиліму, який люблять справжні гурмани. Йдеться про забиванні оверпак, коли тютюн мало того що утрамбовується, так він ще й накладається "з гіркою". В цьому випадку витрата суміші буде більше.

Витрата тютюну при правильних забивках

Стандартні пачки з тютюном мають вагу близько 20 г. Кальянні заклади купують тютюн за оптовими цінами і в більшій кількості - це 500 г. Розрахувати те, наскільки часу Вам вистачить пачки тютюну складно, так як це залежить від виду забивання, і від частоти куріння. Але те, що пачка має 20 г тютюну говорить про те, що більше ніж на два сеанси її точно не вистачить. Тому краще запастися цим продуктом заздалегідь, щоб в поспіху не шукати його, вибираючи з того, що буде в магазині.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Всім привіт! Ця стаття присвячується легким видам тютюну для кальяну, тому що багато хто...
Аксесуари
WOW!
Кожен кальян має такий резервуар як чаша. Саме вона призначається для тютюну, де він буде...
Тютюн
WOW!
Тютюн «Cobra» - це чудовий вибір, який ще нікого не розчарував. Він розділяється...