Скільки води наливати в кальян

Час прочитання: 2 хв. 46 сек.

Вода в колбі кальяну1601314353

Процес кальянокуріння - це смачно і захоплююче, але перш ніж приступити до цього процесу, все необхідно приготувати.

Кожен досвідчений кальянщик знає, що на якість курильного процесу, його смак і т. д. впливає цілий ряд показників, рівень рідини, в тому числі. І те, скільки води наливати в колбу кальяну буде початком правильної його підготовки. При цьому саме рідина виступає тим самим фільтром, який очищує дим, роблячи його максимально чистим, наскільки це можливо в такому виді куріння.

Кожному курцеві, що готує кальян, варто враховувати, скільки води потрібно наливати в кальян, щоб тяга була відповідно якісною, легкою і приємною. Наповнювати колбу водою потрібно з таким розрахунком, щоб запобігти її потраплянню в шланг і цим самим завершити процес куріння завчасно. У той же час, якщо води буде менше, ніж це необхідно, то і сам процес фільтрації диму буде гірше. Також, це призведе до того, що дим високої температури може обпалити горло.

Отже, для того щоб визначитися з тим, скільки треба наливати води в кальян насамперед збираємо його. Після цього, набравши воду в колбу, занурюємо в неї шахту на 2-3 см. Це допоможе отримати легку комфортну тягу. У випадку з використанням дуже міцного тютюну, шахту можна занурювати на 5 см. У тому випадку, коли колба переповнена водою, зайва рідина просто зливається або ж додається, якщо її недостатньо.

Розібравшись з водою, можна приступати до забиванні чаші і розпалювання вугілля. Як Ви бачите, в процесі наповнення колби водою немає нічого складного. Якщо Ви використовуєте один і той же прилад, то після першого процесу його приготування Ви будете знати необхідну кількість води для нього.

Дівчина курить кальян

Лайфхаки, пов'язані з тим, скільки потрібно наливати води в колбу кальяну:

  • вибирайте колбу з прозорими або напівпрозорими стінками, так як крізь них добре проглядається рівень рідини;
  • у випадку з повністю пофарбованою колбою, можна приставити до неї шахту з зовнішнього боку, визначаючи цим самим, необхідний рівень води;
  • маленькі колби дозволять занурити шахту лише на 1,8 см, не більше.

Знаючи всі ці хитрощі по наповненню колби водою, можна не боятися зробити щось неправильно. Все приходить з досвідом і з кожним разом у Вас все буде виходити краще і краще. Незабаром Вам сподобається не тільки курити кальян, а й готувати його.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Вугілля
WOW!
Вугілля WUGIL - це той вид вугілля, для виробництва якого використовується волоський горіх, а...
Новини
WOW!
Будь-які самоорганізовані кальянні посиденьки поблизу води, в парку чи в сквері –...
Тютюн
WOW!
Ще у 2018 році компанією Burn було представлено нову серію тютюну Black Burn. А відбулося це...