Тютюн Cobra – вибір 2020 року

Час прочитання: 2 хв. 0 сек.

Cobra табак 20201607523524

Хай там як, а кальян такий пристрій, який можна курити влітку, і восени, і взимку. Тому тютюн для нього найбільш часто цікавить покупців кальянних товарів. І якщо бути більш конкретним, то тютюн бренду Cobra став тим, якому віддають перевагу багато курців. Чому? Все просто – смачно, якісно, різноманітно та завжди по кишені.

І якщо Ви початківець, то спробуйте лінійку Virgin, якщо профі, то La Muerte, а якщо хочете щось не занадто міцне, але й не легке, то – Select буде дуже доречним. Але що саме цікаве, є ще одна лінійка цього бренду під назвою Origins, яку на сьогодні важко знайти через те, що її майже повністю замінила серія Select.

Нагадаємо які є лінійки тютюну «Cobra»

Під цим брендом можна зустріти 25 різних смаків, як солодких, так і кислих, а також з гірчинкою. При цьому кожна лінійка має свої різні смаки. Ну що ж, давайте по черзі…

  1. Virgin – легка лінійка на чайному листі з приємним ненав’язливим ароматом. Для початківців саме те що потрібно.Смаки: Mango, Strawberry Cheesecake, Banana Split, Margarita, Spicy Grog, Pistachio Ice-cream, Peach Iced Tea
  2. Origins – середня лінійка на чайному листі, чудово зайде як соло, так і для міксів те що потрібно. Різноманіття смаків дає можливість підібрати все, як то кажуть, на свій смак. Смаки: Grapefruit, Melon, Lemon, Cake, Earl Grey, Single Malt Scotch, Apple, Strawberry, Black Currant.
  3. La Muerte – міцна лінійка на справжньому тютюновому листі, його оцінять навіть найбільші критики кальяну. Смаки: Opuntia, Passion Peach, Devil’s Nut Cake, Lemon Pie, Irn Bru, Habanero Ginger, White Pear, Cold Blueberry, Sweet Orange.
  4. Select – нова серія, щось середнє між міцним La Muerte та Virgin. До того ж вона складається з Virginia та Burley. Смаки: Strawberry Champagne, Pineapple, Grapefruit.

Більш детально інформацію про цей бренд шукайте в попередніх публікаціях, про Cobra Select читайте тут.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Аксесуари
WOW!
Чаші для кальяну під брендом «Хавони» хоч і не мають великого асортименту, але...
Тютюн
WOW!
Головним компонентом, а одночасно й особливістю тютюну Chabacco буде чайний лист (чорний,...
Новини
WOW!
Будь-які самоорганізовані кальянні посиденьки поблизу води, в парку чи в сквері –...