Тютюн «IGUANA» - смачно та соковито

Час прочитання: 2 хв. 13 сек.

Тютюн Ігуана1606833125

Для дегустації тютюну бренду IGUANA ми обрали 15 кращих його смаків. При цьому оцінювало його досить багато курців, думку яких ми брали до уваги та лише тоді робили відповідні висновки. Тому, раді поділитися з Вами нашим досвідом. Поїхали…

Тютюн «IGUANA» виготовлений із сорту Берлей, має середню міцність, а також в своєму складі має ароматизатори (англійські, німецькі та італійські). Що стосується саме ароматизаторів, то вони відбиралися з особливою увагою на кращих заводах та відповідають всім вимогам якості.

Після того як виробництво тютюну «IGUANA» стартувало, через невеликий проміжок часу його вдосконалили тим, що продукт дає можливість насолоджуватися курінням досить довгий час. Це говорить про його жаростійкість та термостабільність самих ароматизаторів. І це не головне, тому що тютюн даного бренду більше не викликає першіння в горлі і таким чином не подразнює його.

Упаковка IGUANA

Варто зазначити, що багато хто відмітив тютюн «IGUANA» як занадто легкий, але це не так. Чому? Тому що вміст нікотину в ньому ні краплі не змінився, просто та гірчинка в горлі зникла, що і наштовхує багатьох на думку про легкість цього тютюну. Повірте, його легко та комфортно курити, а також смачно.

На сьогодні виробники тютюну «IGUANA» працюють над тим, щоб він був не таким липким і не занадто мокрим (зменшити кількість соку в ньому). А це говорить про цілеспрямованість виробника і його бажання зробити свій продукт просто ідеальним. Пакують тютюн в поліетиленовий пакет та картонну тару.

Що стосується його топових смаків, то як на мене це:

  • Глінтвейн;
  • Піна Колада;
  • Пряний цитрус;
  • Суничний крем;
  • Барбарис;
  • Хрусткий кеш’ю;
  • Ванільний бісквіт;
  • Грушка.

Дегустація кальяну

Напевно кожному краще буде обрати свій смак, до того ж кількість смаків для вибору дуже велика й постійно доповнюється. Також подивіться наш огляд тютюну у попередній статті.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Як обрати тютюн для кальяну? Де саме його придбати й т. і. – ці всі запитання часто...
Тютюн
WOW!
Головним компонентом, а одночасно й особливістю тютюну Chabacco буде чайний лист (чорний,...
Вугілля
WOW!
Для того щоб отримати дійсно смачний кальян, як того очікує кожен курець, потрібно враховувати...