Тютюн Neon Blend - що він собою являє

Час прочитання: 2 хв. 32 сек.

Тютюн Neon Blend1607529724

Сьогодні ми з задоволенням проекспериментуємо на власній практиці новий тютюн бренду «Neon Blend», і звичайно поділимося своїми враженнями. Але спершу нумо розбиратися, що собою являє цей продукт. Тому розпочнемо…

Виробництво «Neon Blend»

Виготовляють тютюн у Свердловській області на Уралі, використовуючи для цього особливу сировину – цейлонський чай кількох видів. Переваги такої сировини напевно вже давно всім відомі, а якщо ні, то повторимося – чайне листя не підлягає акцизу. І що? А те, що в результаті ціна готового продукту буде значно меншою від ціни аналогу, виготовленого з тютюнового листя. А для того щоб така безтабачка мала відповідний смак та аромат до неї додають ароматизатори. При цьому вони мають високу якість, що впливає на процес куріння. І не дивлячись на те, що цей бренд не так давно на ринку (2019 рік), його вже встигли полюбити курці.

Пакування «Neon Blend»

Пакують суміш «Neon Blend» в зіп-пакети по 50 г. Пакування має інформацію стосовно виробника, складу продукту, його відповідність якості й тд. Сам пакетик не протікає та герметично закривається. Проте в майбутньому виробник планує збільшити об’єм фасування та замінити тару на більш зручну, особливо для власників кальянних закладів.

Як куриться «Neon Blend»

Міцність даного чайного тютюну вважається середньою, для нього використовують рідкий нікотин, що на сьогодні вже не новина, а тим більше не дивина. Тому курити кальян з «Neon Blend» легко та комфортно. Димно, дуже смачно, ароматно – ці всі емоції забезпечені кожному.

Смаки «Neon Blend»:

  • Blueberry – чорниця, яка подарує ніжний, солодкий смак та неперевершений аромат;
  • Forest Berry – ягідний мікс, який складається з малини, чорниці, полуниці та ожини;
  • Raspberry – класика є класика, малина та цукор, що тут скажеш;
  • Mango – солодко та дуже ароматно;
  • Strawberry – полуниця, яка віддає незвичною, але приємною кислинкою.

Смаки Neon Blend

Кожен смак Neon Blend досить яскравий та, що особливо радує, хімія не відчувається. Тому курити кальян з таким продуктом Вам сподобається на всі 100%. Тому вперед!!!

Рекомендуємо також переглянути тютюн Fairytale Mist - буде цікаво!

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Тютюн – це те без чого кальян не може "існувати". Саме тютюном забивають чашу...
Кальяни
WOW!
Target Cheap – досить таки бюджетний варіант кальяну, який приємно дивує своєю високою...
Тютюн
WOW!
Хай там як, а кальян такий пристрій, який можна курити влітку, і восени, і взимку. Тому тютюн...