Тютюн НОКАУТ - чи дійсно він такий ароматний та міцний

Час прочитання: 2 хв. 56 сек.

Тютюн Нокаут1606857958

Тютюн Нокаут відносять до міцних видів такого продукту, а на кальянний ринок він вийшов у 2018 році. І сьогодні наша стаття буде присвячена саме такому тютюну, який повірте, виходячи з нашого досвіду дійсно міцний і дійсно може відправити Вас в нокаут.

Лінійний ряд НОКАУТу – тютюн представлений у 2-х лінійках, а саме жовта та червона. При цьому той тютюн що у жовтій коробці має середню міцність, а у червоній – дуже і навіть дуже міцний тютюн.

Як пакують "Нокаут"

Даний тютюн пакують в дуже зручну тару – металеві банки. Таким чином його не тільки зручно використовувати, але й зберігати. Сама банка стильна та презентабельна, а це повірте, немало. Порада від нас – відкрийте одну банку, перемішайте тютюн та дайте йому можливість подихати – все, забивайте чашу і насолоджуйтесь.

Смаки тютюну Нокаут:

 1. Жовта лінійка – нараховує 22 смаки, де головними будуть:

 • фруктово-ягідний смак;
 • смак кондитерських виробів;
 • рослинний смак (бамбук, базилік та ін.);
 • свіжі;
 • безароматний тютюн.

Будь-який тютюн цієї лінійки дарує комфортний, смачний та легкий процес куріння, дає можливість міксувати його з іншими брендами.

 1. Червона лінійка – має 15 смаків, саме основні це:

 • фруктово-ягідний;
 • кондитерський;
 • горіховий;
 • рослинний;
 • освіжаючий.

Це досить міцний тютюн, його оцінять дійсно ті, хто відносить себе до профі. Або ж просто обожнює міцність такого продукту. Порада: не перегрівайте чашу з цим тютюном, через те що замість бажаного результату Ви отримаєте лише печіння у горлі.

Чоловіки курять кальян

Склад тютюну Нокаут, його сировина та жаростійкість

Будь-який із видів цього тютюну має у своєму складі саме листя тютюну, яке відбирається із різних блендів відповідно до його лінійки, гліцерин, сироп, ароматизатори. НОКАУТ як правило не горить, але якщо перегріти чашу, то гіркота диму буде занадто помітною.

Курильні характеристики тютюну Нокаут

Міцність – це найбільш суттєва його особливість, яку слід враховувати в першу чергу. Тому, варто спочатку спробувати варіант тютюну з жовтої його лінійки, а вже тоді переходити на червону.

Як забивати "Нокаут"

Даний тютюн забивають будь-яким методом, використовуючи будь-яку чашу. Головне розуміти, що від виду забивки буде залежати його смак і насиченість. При цьому, тютюн Нокаут можна назвати універсальним, тому що він простий в роботі, не потребує особливих знань та умінь, а ще дуже смачний.

Можете переглянути наш огляд тютюну Ігуана у відповідній статті.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Тютюн для кальяну – це те ж саме? що й тютюн для сигарети. Ну як без нього? Тому легкий...
Вугілля
WOW!
Для того щоб отримати дійсно смачний кальян, як того очікує кожен курець, потрібно враховувати...
Тютюн
WOW!
Тютюн бренду Spectrum відноситься до міцного його виду, так би мовити класика серед класики....