Тютюн Spectrum – що це за продукт?

Час прочитання: 3 хв. 33 сек.

Spectrum тютюн1612822551

Тютюн бренду Spectrum відноситься до міцного його виду, так би мовити класика серед класики. Тому сьогодні ми спробуємо вияснити що він собою представляє та який він в процесі куріння. Погнали…

Виробництво Spectrum

Країна-виробник Росія, місто Санкт-Петербург. Тютюн вийшов на кальянний ринок у 2015 році. Тому за цей час компанія вже встигла зрозуміти що до чого, як то кажуть, та міцно стати на ноги, пропонуючи курцям більше ніж 40 видів смаків тютюну. Як сировину виробник використовує лише натуральні перевірені компоненти, тютюновий лист Burley, в тому числі. Відповідно, продукт має акциз та всю необхідну документацію.

Цікава філософія виробника Spectrum

Даний виробник спрямовує все на те, щоб створити не тільки якісний продукт, але і з максимально різними його смаками. При цьому мета така, щоб кожен смак був винятковим та не схожим на інші аналогічні продукти. Як приклад, Spectrum прагне щоб кожен курець відчув свій улюблений смак, навіть якщо це бекон, класичний італійський суп чи улюблений Карибський ром.

Пакування тютюну

Кожна лінійка тютюну Spectrum пакується у досить стильну коробку. Спершу Ви маєте відірвати ту «страшну» картинку, щоб язичок зумів герметично та міцно зафіксувати пачку, коли вона буде знаходитися у закритому вигляді. Це виглядає незвично та цікаво, пакування виглядає зручним для подальшого зберігання тютюну. Зворотний бік пакету містить інформацію про тютюн та про те, як надовго Вам його вистачить. Разом із тим Ви можете відмічати те, скільки тютюну вже використано й таким чином контролювати його залишок.

Тютюн пакується в досить міцний пакет, але за бажанням його можна перемістити до будь-якого контейнеру та відірвавши етикетку помітити що у ньому знаходиться. Та що саме цікаве, всередині є листок з інформацією стосовно рекомендованих міксів, читаючи записи виникає бажання швидше все спробувати.

Пакування тютюну Spectrum

Процес куріння з Spectrum

Перше що хочеться зазначити – кожен смак тютюну по-своєму оригінальний та приємний. Кальян з ним куриться довго, димно та легко. Консистенція тютюну приємна, він не рідкий, відповідно не липне до рук.

Класична серія характеризується середньою міцністю, що робить тютюн приємним та комфортним для куріння. Будь-яка забивка, як соло, так і мікс виходять яскравими, насиченими та соковитими. А завдяки такому великому асортименту, тютюн Spectrum можна міксувати як кому заманеться. Для прикладу, нові смаки, такі як енергетик, чорниця, жасминовий чай м’які в процесі куріння та не викликають печіння у горлі. Тому їх ми точно Вам рекомендуємо.

Міцна лінійка, якщо правильно забивати чашу смакує не гірше класичної. Змішування різних варіантів робить процес куріння таким смачним та різноманітним, що кожен залишається задоволеним результатом на всі 100%.

Висновок: тютюн Spectrum чудовий варіант на будь-який випадок, нехай то будуть домашні кальянні посиденьки чи куріння в спеціалізованих закладах.

Попередній наш огляд був про Fragment Blend – ну дуже соковита суміш.

#Теги:

Останні матеріали розділу

Схожі статті

Тютюн
WOW!
Сьогодні ми будемо розглядати та на власному досвіді випробовувати тютюн відомого російського...
Тютюн
WOW!
Той продукт, який ми сьогодні будемо розглядати, навіть більше того курити, попри свою...
Тютюн
WOW!
Як обрати тютюн для кальяну? Де саме його придбати й т. і. – ці всі запитання часто...